«Գառնի համայնքում կատարվել են փողոցների լվացման, մաքրման և ջրահեռացման համակարգերի մաքրումներ»:
📌📌📌 Գառնի համայնքի հարգելի բնակիչներ, Հանրապետությունում հրդեհավտանգ իրավիճակով պայմանավորված՝ հորդորում ենք դաշտերում և այգիներում մաքրման աշխատանքներ իրականացնելիս չայրել խոտածածկ տարածքները։
12.03.25
ՀՀ Ներքին գործերի նախարարությունը վերագործարկում է շրջիկ գրասենյակի ձևաչափով ծառայությունների մատուցումը՝ նոր, հարմարավետ և հատուկ կահավորված մեքենաների միջոցով և ընդլայնված ծառայությունների ցանկով։ Շրջիկ ձևաչափով մատուցվելու են անձնագրային ոլորտի և հաշվառման-քննական բաժինների տիրույթում մատուցվող մի շարք ծառայություններ։ Մարտի 13-ին, ժամը 10։30-13։30 ծառայություն կմատուցվի Կոտայքի մարզի Գառնի գյուղում, Շրջիկ ծառայության մեքենան տեղակայվելու է Գառնի գյուղի՝ Շահումյան հրապարակում համայնքապետերի հարևանությամբ։ Դիմումներն ընդունելուց մեկ շաբաթ անց շրջիկ ծառայության մեքենաները կլինեն նույն վայրում՝ ընդունված դիմումների հիման վրա թողարկված փաստաթղթերը տրամադրման նպատակով։